Ražotājs: Samsung
Modelis: LH55WMRWBGC
EAN: 8592978255732
Samsung WM55R-W Digitālais reklāmu panelis ir aprīkots ar pārsteidzošu 139.7 cm (55") LED displeju ar 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju, kas nodrošina skaidrus vizuālus ar nevainojamu detaļu attēlošanu. Šis displejs, kas aprīkots ar 4K Ultra HD izšķirtspēju, rada dzīvīgi reālus attēlus, kas ir dzīvespriecīgi un spilgti.
Pieskāriena ekrāna funkcionalitāte ļauj veikt vieglu navigāciju un mijiedarbību, kas padara to piemērotu dažādiem pielietojumiem. Šim digitālā reklāmas panelim ir skatīšanās leņķis 178 grādu leņķī gan horizontāli, gan vertikāli, garantējot skaidrus vizuālus no vairākiem skatīšanās punktiem. Tas arī ir aprīkots ar 350 cd/m² spilgtuma līmeni, nodrošinot skaidru redzamību pat labi apgaismotās vidēs.
Reklāmu displejam ir 8 ms reakcijas laiks, un LED tehnoloģija ar pikseļu šķērsgriezumu 0.315 x 0.315 mm nodrošina tā ātru un efektīvu veiktspēju. Šis digitālais reklāmas panelis arī ir aprīkots ar dažādām saskarnēm, tostarp Ethernet LAN, Wi-Fi, HDMI, RS-232 un USB, padarot to viegli savienojamu ar dažādiem ierīcēm.
Ar sava veidola un moderna dizaina balto apdari šis reklāmu panelis integrēsies harmoniski jebkurā iekštelpu vidē. Papildus tam tas ir piemērots VESA stiprinājumam, nodrošinot lielāku ērtību. Iebūvētie skaļruņi sniedz izcilu skaņas kvalitāti, lai uzlabotu jūsu skatīšanās pieredzi.
Šis digitālais reklāmas panelis ar darbības laiku 16 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā ir paredzēts komerciālai lietošanai, nodrošinot uzticamu veiktspēju un izmaksu efektīvu ērtību. Tā darbības temperatūras diapazons no 0 - 40°C un darbības relatīvā mitruma diapazons no 10% - 80% ļauj to lietot dažādos apkārtējos apstākļos.
Samsung WM55R-W Digitālais reklāmu panelis ir aprīkots ar tālvadības pulti, maiņstrāvas kabeļiem un rakstīšanas pildspalvu, nodrošinot ērtības un universālu pielietojamību. Tas sver 28.2 kg, padarot to vieglu un pārnesamu, un tā iepakojuma izmēri 1464 x 915 x 190 mm padara to ērti pārvadājams un uzstādāms.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| RS-232 interfeiss | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Pikseļa iestatne | 0,315 x 0,315 mm |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 75 Hz |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 81 kHz |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas) | 16/7 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 154 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1297,4 mm |
| Dziļums | 59,9 mm |
| Augstums | 768,2 mm |
| Svars | 28,2 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Irbulis | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Papildus informācija | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1464 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 915 mm |
| Iepakojuma svars | 35,2 kg |