Ražotājs: Sharp
Modelis: 60005522
EAN: 4974019129136
Sharp PN-70HC1E. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 177,8 cm (70"), Ekrāna tehnoloģija: LCD, Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 350 cd/m², HD veids: 4K Ultra HD, Skārienjūtīgais ekrāns. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Monitor Videowall NEC PN-70HC1E 3840 x 2160 px 70" LCD | €1649.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| PC Audio in | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpu/āra |
| Orientācija | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 400 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 8 cm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 4,5 cm |
| Slīpās malas platums (sānu) | 4,5 cm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 177,8 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Edge-LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Displeja krāsu skaits | 10,7 miljardi krāsu |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 176,6 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Korporatīvā licence |
| Papildus informācija | |
| Mini VGA (D-Sub) ievades porti | 2 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 400 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Karstuma izkliedēšana | 1365 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1629 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 990 mm |
| Svars | 54 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Irbulis | |
| Irbuļu skaits | 1 |
| Datorsistēma | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CB, CE |