Ražotājs: Sharp
Modelis: PN-E703
EAN: 0074000069756
Sharp PN-E703. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 177,8 cm (70"), Ekrāna tehnoloģija: LCD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 450 cd/m², HD veids: Full HD. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sharp PN-E703 Plakans digitālā displeja panelis 177,8 cm (70") LCD 450 cd/m² Full HD Melns | €1416.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI ievades pieslēgvietu daudzums | 2 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPorts ieeja | 1 |
| DisplayPorts izeja | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| RS-232C | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Orientācija | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 1,9 cm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 1,9 cm |
| Slīpās malas platums (sānu) | 1,9 cm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 177,8 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Edge-Lit LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 450 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 176 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 176 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 176,6 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Daudzekrānu atbalsts | |
| HDCP | |
| Papildus informācija | |
| S-Video ieeja | |
| S - Video izeja | |
| DVI izejas pieslēgvietas | 1 |
| DVI ievades pieslēgvieta | 1 |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Plug and Play | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 225 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1578 mm |
| Dziļums | 39,4 mm |
| Augstums | 916 mm |
| Svars | 43 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, CB, GOST |