Ražotājs: Sony
Modelis: FWD-55X85G/T
EAN: 5013493378384
Sony FWD-55X85G/T. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna tehnoloģija: LCD, IPS, LCD, Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 620 cd/m², HD veids: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Android. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony FWD-55X85G/T ceļrāžu displejs Plakans digitālā displeja panelis 139,7 cm (55") LCD, IPS, LCD Wi-Fi 620 cd/m² 4K Ultra HD Melns Android | €1444.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| CardBus PCMCIA slotu daudzums | 1 |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāls |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 200 mm |
| Slīpās malas platums (sānu) | 8,5 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD, IPS, LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Edge-LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 620 cd/m² |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1400:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 550000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139 cm |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | Motionflow XR 1000 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| Darbības rādītāji | |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Miracast | |
| Wi-Fi Direct | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 32 |
| HDCP | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android |
| Google aplikācijas | Google Play |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 111 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 186 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1231 mm |
| Dziļums | 52 mm |
| Augstums | 713 mm |
| Svars | 18,7 kg |
| Platums (ar statīvu) | 1231 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 316 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 776 mm |
| Svars (ar statīvu) | 19,7 kg |
| Papildus informācija | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Gada enerģijas patēriņš | 154 kWh |
| Augstākā spilgtuma attiecība | 87 % |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Vewd |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1332 mm |
| Iepakojuma dziļums | 158 mm |
| Iepakojuma augstums | 817 mm |
| Iepakojuma svars | 26 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Digitālās skaņas izeja | 1 |
| Maiņstrāvas ieejas jauda | 1 |