Ražotājs: Sony
Modelis: FWD-75Z9J
EAN: 5013493417120
Sony FWD-75Z9J. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 190,5 cm (75"), Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi, HD veids: 8K Ultra HD. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Android 10. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SONY BRAVIA PROFESSIONAL DISPLAYS FWD-75Z9J | €6561.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| CardBus PCMCIA slotu daudzums | 1 |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāls |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 190,5 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Pilns spektrs |
| Ekrāna izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| HD veids | 8K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 189 cm |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | XR Motion Clarity |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Atsvaidzes intensitāte | 100 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Komercformāts |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Wi-Fi Direct | |
| Pārlūkošana | |
| Apple AirPlay atbalsts | |
| Dolby Vision | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.3 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 8 |
| RMS nominālā jauda | 85 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 540 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 333 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 16 GB |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 10 |
| Atbalstītie video formāti | 3GPP, ASF, AVC, AVCHD, AVI, HEVC, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, MPEG4, VC-1, VP8, WEBM, WMA, WMV, XAVC S, XVID |
| Atbalstītie audio formāti | FLAC, MP3, WMA |
| Atbalstāmie attēlu formāti | ARW, JPEG |
| Google aplikācijas | Google Chromecast |
| Svars&dimensijas | |
| Displeja platums | 1681 mm |
| Ekrāna dziļums | 81 mm |
| Ekrāna augstums | 982 mm |
| Ekrāna svars | 46,4 kg |
| Platums (ar statīvu) | 1711 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 428 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 993 mm |
| Svars (ar statīvu) | 48 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Tālvadības pults | |
| Baterijas pievienotas | |
| Tālvadības tips | RMF-TX621E |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1810 mm |
| Iepakojuma dziļums | 214 mm |
| Iepakojuma augstums | 1109 mm |
| Iepakojuma svars | 63 kg |