Ražotājs: Viewsonic
Modelis: IFP6532
EAN: 0766907010381
Viewsonic IFP6532. Produkta dizains: Interaktīvs plakans panelis. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 350 cd/m², HD veids: 4K Ultra HD, Skārienjūtīgais ekrāns. Nodrošināta operētājsistēma: Android 9. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VIEWSONIC VIEWBOARD IFP6532 | €1526.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-B |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Interaktīvs plakans panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| Paneļa veids | VA |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 20 |
| Atbildes laiks | 6,5 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Papildus informācija | |
| Mikrofona savienojamība | 3,5 mm |
| Lietotāja atmiņa | 16 GB |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 5 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 175 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 162 - 240 V |
| Datorsistēma | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A55 |
| Multikodola tips | 4 |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 9 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1489 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Augstums | 897 mm |
| Svars | 383 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1628 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1005 mm |
| Iepakojuma augstums | 208 mm |
| Iepakojuma svars | 46 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | BIS, CB, CE, LBL |