| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Brother HD-40CL cietā diska draiveris 2.5" 10 GB Ultra-ATA/133 | €1140.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 10 GB |
| Interfeiss | Ultra-ATA/133 |
| Tips | HDD |
| Komponente | Printer/MFU |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Savienojamie produkti | Brother HL-4000CN |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |