| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell HD,1TRB,NL6,7.2K,3.5,SGT-MSKP 5712505233559 cietais disks | €180.00 |
|
oreol.eu |
Cietie diski Dysk Dell HD,1TRB,NL6,7.2K,3.5,SGT-MSKP - OReol.eu | €246.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |