| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell HD 2T NL6 7.2K 3.5 WD-VER E/C 5712505225752 SSD disks | €190.00 |
|
oreol.eu |
Жесткие диски для серверов (HDD) Dell 2.5TB 3.5'' SAS-2 (6Gb/s) (37MGT) - OReol.eu | €204.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | NL-SAS |
| Tips | HDD |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Daudzums | 1 |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |