| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HDD 1TB SAS Near Line 7,2K | €385.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Savienojamie produkti | Dell PowerEdge R610/T610/T710/R815/R910 FS/M610x/M610/M710/M910/R810/R710/R715 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |