| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
DELL 600GB 10K 12G SAS 2.5" HDD IN 3.5" | €248.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 600 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | Dell PowerEdge R230 (3.5"), R330 (3.5"), R430 (3.5"), R530 (3.5"), R630 (3.5"), R730 (3.5"), R730xd (3.5"), T330 (3.5"), T430 (3.5"), T630 (3.5") |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |