| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
DELL 400-APGT cietā diska draiveris 2.5" 900 GB SAS | €231.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 900 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | PowerEdge M910 (2.5"), R320 (2.5"), R420 (2.5"), R620 (2.5"), R715 (2.5"), R720 (2.5"), R720xd (2.5"), R815 (2.5"), R820 (2.5"), R910 (2.5"), R920 (2.5"), R930 (2.5"), T320 (2.5"), T420 (2.5"); PowerVault MD1220, MD3220i, MD3420 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |