| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
DELL HDD 73GB 10K SAS 3Gb/s 2.5'' | €62.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 73 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Savienojamie produkti | Dell PowerEdge 1950, 2950 III, 2970, M600, M605, M805, M905, R410, R610, R710, R805, R900, T410, T610 |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Atbalstāmie cietā diska interfeisi | SAS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |