| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL 750GB 3.5" SATA 3.5" | €50.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 750 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Savienojamie produkti | Dell PowerEdge 1900, 1950, 2900, 2950 III, 840, 860, R200, SC1430, SC1435, SC440, T605 |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Atbalstāmie cietā diska interfeisi | SATA |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |