Ražotājs: Leitz
Modelis: 60170095
EAN: 0721246213657
Leitz 60170095. Somas veids: Mugursoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"), Paplašināms, Rokturi pārnēsāšanai. Svars: 1,2 kg. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Materiāls | Āda, Metāls, Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Paplašināms | |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | |
| Tabletes nodalījums | |
| Priekšējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Skaļums | 16 L |
| Palielināta stāvokļa tilpums | 18 L |
| Papildus informācija | |
| Ūdens pudeļu turētājs | |