Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 12000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Hibrīda cieto disku (H-HDD) kešatmiņa | 6 GB |
| Savienojamie produkti | - PowerEdge R740XD - PowerEdge R7425 - PowerVault NX3240 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |