| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU S26361-F3294-L100 | €431.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA II |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 32 MB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |