| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Kõvaketas Fujitsu Siemens Fujitsu 2000 GB SATA III HDD 7.2K internal hard drive 2 TB 7200 RPM 3.5" Serial ATA III | €322.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |