| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
FUJITSU ENTERPRISE - FESTPLATTE - 300 GB | €74.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 300 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |