| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU BUSINESS CRITICAL | €585.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 3000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Savienojamie produkti | Primergy RX350 S7 |
| Papildus informācija | |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |