| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 500GB 2.5" 5400 rpm SATA 3Gb/s 2.5" Serial ATA II | €205.92 |
|
tietokonekauppa.fi |
HD SATA 3G 500GB 5.4K Hot Plug 2.5" ECO | €228.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA II |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Papildus informācija | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |