| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 750GB 3.5" 7.2k SATA II 32MB BC 3.5" Serial ATA II | €311.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 750 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA II |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 32 MB |
| Vidējais latentums | 4,2 ms |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |