| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu HD SATA 120GB 5.4k 2.5'' 2.5" | €693.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 120 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |