| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu MBA3147RC 3.5" 147 GB SAS | €886.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 147 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 16 MB |
| Cietā diska galviņu skaits | 4 |
| Rakstīšanas meklēšana | 3,9 ms |
| Lasīšanas meklēšana | 3,4 ms |
| Vidējais latentums | 2 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 800 g |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |