Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26391-F1383-L508
EAN: 4053026681261
Fujitsu S26391-F1383-L508. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 500 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 5400 RPM, Hibrīda cieto disku (H-HDD) kešatmiņa: 8 GB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26391-F1383-L508 cietā diska draiveris 2.5" 500 GB | €234.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Tips | Hibrīdu HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Hibrīda cieto disku (H-HDD) kešatmiņa | 8 GB |
| Savienojamie produkti | LIFEBOOK E544 LIFEBOOK E554 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |