| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 72GB 10K rpm Hot Plug SAS 2.5 Dual Port Hard Drive 2.5" | €34.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 72 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Savienojamie produkti | ProLiant DL160 G6ProLiant DL320 G6, ProLiant DL360 G5, ProLiant DL360 G6, ProLiant DL380 G6 |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |