| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 450GB 15K FC EVA Add-on HDD AG804AB-RFB | €64.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
HP 450GB 15K FC EVA Add-on HDD | €1148.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 450 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | Fibre Channel |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 914,4 x 1219 x 2184 mm |
| Dimensijas (WxDxH) | 602 x 993 x 2000,3 mm |
| Izmērs | 27,9 cm |
| Svars (angļu mērvienībās) | 3 lb lbs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,36 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 66 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 40 - 60 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |