| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP 4TB SATA 7200 HDD | €316.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1400000 h |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 25.4 mm |
| Svars | 715 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |