| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 00MJ145 internal hard drive 2.5" 600 GB SAS | €288.00 |
|
oreol.eu |
Cietie diski serveriem (HDD) IBM 600GB 2.5'' SAS-2 (6Gb/s) (00MJ145) - OReol.eu | €335.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 600 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |