| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
1TB 2.5 7.2K SATA HS Lenovo ThinkServer 1TB 7.2K 2.5 Enterprise 6Gbps SATA Hot Swap Hard Drive | €317.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,9 W |
| Darbības spriegums | 5 V |