| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo HDD 2TB 5704174646860 FRU45K0641 cietais disks | €205.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | THINKSTATION-C20 THINKSTATION-C20X THINKSTATION-C30 THINKSTATION-D20 THINKSTATION-D30 THINKSTATION-E30 THINKSTATION-E31 THINKSTATION-S30 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |