| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Lenovo HDD SATA 6G 4TB 7.2k 3.5" (Thinkstation) | €254.50 |
|
macle-shop.de |
LENOVO HDD 4TB 7.2K SATA 6Gb/s 3.5'' | €262.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Sertifikācija | UL. CE, FCC, ICES, RCM, Morocco, KC, BSMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 147 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 252 mm |
| Iepakojuma dziļums | 179 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |
| Iepakojuma augstums | 92 mm |