| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Lenovo ThinkSystem - Festplatte - 8 TB - Hot-Swap - 3.5" (8.9 cm) | €178.14 |
|
macle-shop.de |
LENOVO HDD 8TB 7.2K 6GB/S NL SATA 3.5'' HS 512e | €402.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |