Ražotājs: Origin Storage
Modelis: 832514-B21-OS
EAN: 5056006167167
Origin Storage 832514-B21-OS. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 1 TB, Cietā diska rotācijas ātrums: 7200 RPM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE | €345.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | NL-SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Atjaunots | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 320 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | Nē |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | Jā |
| Manuāls | Nē |
| Ātrās startēšanas gids | Nē |
| Lietotāja pamācība | Nē |
| Daudzums | 1 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |