Ražotājs: Origin Storage
Modelis: CPQ-1200SAS/10-S8
EAN: 5056006154853
Origin Storage CPQ-1200SAS/10-S8. Cietā diska izmērs: 3.5", Cietā diska ietilpība: 1,2 TB, Cietā diska rotācijas ātrums: 10000 RPM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage CPQ-1200SAS/10-S8 cietā diska draiveris 3.5" 1,2 TB SAS | €313.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1,2 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 850 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |