Ražotājs: Origin Storage
Modelis: DELL-1000S/5-NB45
EAN: 5055146579441
Origin Storage DELL-1000S/5-NB45. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 1 TB, Cietā diska rotācijas ātrums: 5400 RPM
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 8 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Vidējais meklēšanas laiks | 12 ms |
| Vidējais latentums | 5,6 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Atjaunots | |
| Savienojamie produkti | Dell Latitude E6220, Dell Latitude E6230, Dell Latitude E6320, Dell Latitude E6330, Dell Latitude E6420, Dell Latitude E6420 ATG, Dell Latitude E6420 XFR, Dell Latitude E6430, Dell Latitude E6430 ATG, Dell Latitude E6520, Dell Latitude E6530 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Augstums | 9,5 mm |
| Svars | 180 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,2 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,2 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,2 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,7 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Papildus informācija | |
| Diskierīces gatavības laiks | 4 s |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 1,5 G |
| Ekspluatācijas augstums | -300 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | -400 - 15000 m |