Ražotājs: Origin Storage
Modelis: DELL-2400SAS/10-S17
EAN: 5056006159834
Origin Storage DELL-2400SAS/10-S17. Cietā diska izmērs: 3.5", Cietā diska ietilpība: 2400 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 10000 RPM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage DELL-2400SAS/10-S17 cietā diska draiveris 3.5" 2400 GB SAS | €407.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2400 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 850 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |