Ražotājs: Origin Storage
Modelis: DELL-500S/7-NB45
EAN: 5054484369608
Origin Storage DELL-500S/7-NB45. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 500 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 7200 RPM
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 32 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas meklēšana | 13 ms |
| No celiņa uz celiņu meklēšanas laiks | 1 ms |
| Vidējais meklēšanas laiks | 13 ms |
| Vidējais latentums | 4,2 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Atjaunots | |
| Savienojamie produkti | Dell Latitude E6320/E6420/E6420 ATG/E6520 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 180 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Komplektā datu uzkrājēja ietvars | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Montāža | Horizontāls |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |