Ražotājs: Origin Storage
Modelis: IBM-300SAS/15-S10
EAN: 5054484471912
Origin Storage IBM-300SAS/15-S10. Cietā diska izmērs: 3.5", Cietā diska ietilpība: 300 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 15000 RPM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-300SAS/15-S10 cietā diska draiveris 3.5" 300 GB SAS | €268.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 300 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Savienojamie produkti | IBM/Lenovo System x3300 M4, IBM/Lenovo System x3500 M4 7383-xxx, IBM/Lenovo System x3530 M4, IBM/Lenovo System x3550 M4 7914-xxx, IBM/Lenovo System x3630 M4, IBM/Lenovo System x3650 M4 7915-xxx |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 850 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |