Ražotājs: Origin Storage
Modelis: IBM-600SAS/10-S6
EAN: 5054629700846
Origin Storage IBM-600SAS/10-S6. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 600 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 10000 RPM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-600SAS/10-S6 cietā diska draiveris 2.5" 600 GB SAS | €232.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 600 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Cietā diska galviņu skaits | 4 |
| Vidējais latentums | 2,9 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Atjaunots | |
| Savienojamie produkti | IBM/Lenovo BladeCenter E (8677), IBM/Lenovo BladeCenter H (8852), IBM/Lenovo BladeCenter HC10 (7996-XXX), IBM/Lenovo BladeCenter HS12 (1916, 8014, 8028-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter HS21 XM (7995-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter HS22 7870, IBM/Lenovo BladeCenter LS21 (7971-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter LS41 (7972-xxx), IBM/Lenovo System x3200 M3 (Xeon), IBM/Lenovo System x3250 M3 4251, 4252, 4261, IBM/Lenovo System x3400 M2 7836, 7837, IBM/Lenovo System x3500 M2 7839, IBM/Lenovo System x3550 M2 4198, 7946, IBM/Lenovo System x3650 M2 4199, 7947, IBM/Lenovo ThinkServer RD120 6444, 6445, 6446, 6447-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer RD220, IBM/Lenovo ThinkServer RS110 6435, 6436, 6437, 6438-xxx, IBM/ Lenovo ThinkServer RS210, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3724, 3808, 3809-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3815, 3817- xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3824, 3826, 3836-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200x 3719, 3821, 3822, 3823-xxx |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 320 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6,68 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,44 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Palaišanas strāva | 0,41 A |
| Papildus informācija | |
| USB barošana | |
| Iekšējs | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 0,5 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3 G |
| Ekspluatācijas augstums | -304,8 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -304,8 - 12192 m |
| Operacionālais trieciens | 40 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |