| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Seagate Barracuda ST10000DM0004 internal hard drive 3.5" 10000 GB Serial ATA III | €156.95 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE BARRACUDA PRO ST10000DM0004 | €445.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 10 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 256 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 220 MiB sekundē |
| Baiti sekundē | 4096 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6,8 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,5 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 1,8 A |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |