| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Seagate BarraCuda 500GB (ST500DM009) | €51.95 |
|
www.proline.lv |
Seagate Barracuda ST500DM009 internal hard drive 3.5" 500 GB Serial ATA III | €52.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 32 MB |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 210 MiB sekundē |
| Cietā diska galviņu skaits | 2 |
| Baiti sekundē | 4096 |
| Uzsākšanas/apstāšanās cikli | 50000 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 20,2 mm |
| Svars | 400 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5,3 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,94 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,94 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,6 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 2 A |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |