| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE CONSTELLATION.2 ST91000640NS | €178.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1024 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 64 MB |
| Lasīšanas meklēšana | 8,5 ms |
| Rakstīšanas meklēšana | 9,5 ms |
| Vidējais latentums | 4,16 ms |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1400000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 14,8 mm |
| Svars | 200 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5,21 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,21 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Palaišanas strāva | 0,99 A |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |