| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Seagate Desktop ATA Hard Drives NAS 4TB 3.5" 4000 GB Serial ATA III | €214.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5900 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 64 MB |
| SMART tehnoloģija | |
| Uzsākšanas/apstāšanās cikli | 600000 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 610 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 4,8 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,95 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 2 A |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Ilgstošs datu pārsūtīšanas ātrums | 180 MB/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālais trieciens | 80 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 300 G |