| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXOS X14 | €241.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 12000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 256 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 261 MiB sekundē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālais augstums | -304,8 - 12192 m |