Ražotājs: Seagate
Modelis: ST1800MM0088
EAN: 0763649063231
Seagate Enterprise ST1800MM0088. Cietā diska izmērs: 2.5", Cietā diska ietilpība: 1800 GB, Cietā diska rotācijas ātrums: 10000 RPM, Hibrīda cieto disku (H-HDD) kešatmiņa: 32 GB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Enterprise ST1800MM0088 cietā diska draiveris 2.5" 1800 GB SAS | €921.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1800 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | Hibrīdu HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Hibrīda cieto disku (H-HDD) kešatmiņa | 32 GB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Cietā diska galviņu skaits | 8 |
| Vidējais latentums | 2,9 ms |
| Baiti sekundē | 4096 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 199 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 7,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,55 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 0,5 G |
| Operacionālais trieciens | 40 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |