| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate S-series ST8000AS0002 2.5" 8000 GB Serial ATA III | €212.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 190 MiB sekundē |
| Cietā diska galviņu skaits | 12 |
| Uzsākšanas/apstāšanās cikli | 300000 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 800000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 780 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5,5 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,75 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,5 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |