| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Savvio 10K.6 300GB 2.5" 6G SAS 2.5" | €234.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 300 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 64 MB |
| Cietā diska galviņu skaits | 2 |
| Vidējais latentums | 2,9 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 217 g |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 0,5 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3 G |
| Operacionālais trieciens | 40 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |