| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE SKYHAWK ST10000VX0004 | €325.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 10000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 256 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 210 MiB sekundē |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6,8 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,42 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 1,8 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 70 °C |