| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE SKYHAWK AI | €263.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Uzraudzības sistēma |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 256 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska galviņu skaits | 14 |
| Baiti sekundē | 4096 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 200000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 7,2 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 1,2 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,9 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 1,8 A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 0,25 G |
| Ekspluatācijas augstums | -304,8 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -304,8 - 12192 m |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 250 G |